Rozpoczynamy nabór na rok szkolny 2022/2023

Już jedenasty rok witamy Państwa w naszej szkole i zapraszamy na naukę języka angielskiego. Jak zwykle przygotowaliśmy szeroką ofertę zajęć grupowych i indywidualnych na różnych poziomach zaawansowania i przedziałach wiekowych. W zależności od wieku, zajęcia grupowe odbywają się dwa razy w tygodniu w wymiarze 45,60 lub 90 minut.

Nasi najmłodsi słuchacze to dzieci siedmioletnie, ale miejsce w odpowiednio dobranej grupie znajdzie się dla każdego ucznia szkoły podstawowej i średniej. Poziom zaawansowania określamy po teście diagnostycznym oraz rozmowie z lektorem. Jednoroczny kurs obejmuje realizację jednego poziomu nauczania (wg skali CEFR – Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego). W ramach prowadzonych zajęć proponujemy również przygotowanie dziecka do zewnętrznego egzaminu językowego, najczęściej jest to YLE (Starters, Movers, Flyers), KET i PET for Schools. Egzaminy te rozpoznawane są na całym świecie i organizowane przez University of Cambridge. Nie muszą się Państwo martwić o zapisy, wypełniacie w siedzibie szkoły kartę zgłoszenia kandydata a my zajmujemy się pozostałymi formalnościami. Egzaminy odbywają się zgodnie z harmonogramem Cambridge a kandydaci przystępują do nich w Centrum Egzaminacyjnym w Bydgoszczy w International House.

Z dorosłymi słuchaczami spotykamy się dwa razy w tygodniu w wymiarze 90 minut. Dla tej kategorii wiekowej proponujemy również egzaminy Cambridge: KET, PET, FCE (First), CAE (Advanced) oraz CPE (Proficiency).

Nie wszystkim odpowiadają zajęcia w grupach, dlatego też mamy ofertę zajęć indywidualnych, w tym również dla firm. Lekcje 1:1 lub 1:2 „szyte” są na miarę potrzeb klientów w wymiarze takim jakim Państwo sobie tego życzą, u nas w szkole lub on-line.

Naszym priorytetem jest jakość świadczonych usług. Jako nauczyciele z wieloletnim stażem oraz egzaminatorzy Cambridge, proponujemy Państwu kursy wypełnione w 100% nauką, konwersacjami i dobrze spędzonym czasem. Jeśli cenicie Państwo te same wartości w poszukiwaniu szkoły językowej - nasze drzwi stoją otworem.

Pierwsze zajęcia grup dziecięcych od 12 września, grupy młodzieżowe i dorośli zaczynają naukę od 29 września.

Biuro szkoły czynne we wrześniu od 12.00 do 18.00 od poniedziałku do piątku. ZAPRASZAMY!

Holborn Language School s.c
86-031 Osielsko, ul. Koperkowa 5
tel. kom. 602 657 280
tel. kom. 609 513 925
school@holborn.pl
Copyright 2017 Holborn Language School
Projekt i realizacja